Guns'n'Roses Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Slash-ov intervju sa Daily News

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Slash-ov intervju sa Daily News Empty Slash-ov intervju sa Daily News Ned Feb 06, 2011 2:40 am

Rocket_Queen

Rocket_Queen
Admin

U ovom intervjuu Slash otkriva da nije "zatvorio vrata" za okupljanje grupe.
"Kad su Guns N' Roses postali poznati išli smo kao predgupa Aerosmith-u se dok nismo poceli sami da nastupamo, a to se dogodilo veoma brzo. Osvrćući se nazad, borba za to je ipak bila najbolja. Postoji samo ta glad za tim i ja sam uživao. Taj intiman osećaj kad samo mali deo ljudi voli vaš bend, a ti ga izgradjujes i promovises. To je rock and roll. Mislim, kad dodjete na vrh i to je super, ali dostizanje tog vrha je deo koji se stvarno ceni. Dobro smo se provodili iako to tada nismo znali." rekao je Slash Daily News-u.

Na pitanje: "Šta da te Axl Rose pozove sutra i izvini se za sve i obeća da će učiniti sve da se grupa ponovo okupi?" on je odgovorio: "Prvo bih bio iznenadjen tim pozivom. Ako bi se to stvarno dogodilo morao bih da ocistim moje junk fioke, takodje, ali vidim da se ne desava. Ali ako bi se to desilo uradio bih sta god je potrebno da bar razgovaramo o tome."

https://gunsnroses.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Axl vs Slash
» Slash u Beogradu!!!

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu